تبلیغات بیلبورد در شهرک صنعتی چهاردانگه

تبلیغات بیلبورد در شهرک صنعتی چهاردانگه

معرفی شهرک صنعتی چهاردانگه

طبق سرشماری سال ۱۳۸۵، تعداد ۱۰٬۷۹۱ خانوار شامل ۴۲٬۱۵۹ نفر در این شهر ساکن بوده‌اند که از این تعداد ۲۲٬۰۰۳ نفر مرد و ۲۰٬۱۵۶ نفر آنها زن بودند. چهاردانگه شهری است در استان تهران و در حد فاصل بزرگراه تهران – ساوه و بزرگراه تهران – قم قرار گرفته ‌است.‏

این شهرک در راستای انتقال و ساماندهی مشاغل آلاینده شهر تهران توسط شرکت ساماندهی مشاغل شهرداری طراحی گردیده است . ‏پروژه مذکور در اراضی به مساحت تقریبی ۲۴۰ هکتارکه شامل ۳۵۰۰ ‏واحد صنفی و ۳۰۰۰ ‏واحد تجاری می باشد.

‏صنوف در نظر گرفته شده برای استقرار در این شهرک عبارتند از: ‏ماشین سازان، فلزتراشان، آهنگران ساختمانی، آلومینیوم کاران، مصنوعات فلزی و درودگران . ‏بخش اجرا شده توسط این گروه شامل ۲۲۰ ‏واحد کارگاهی با زیر بنایی بالغ بر۷۰۰۰۰۰ ‏متر مربع و ساخت فضای عمومی شهرک و محوطه سازی می باشد که در حال حاضر در حال بهره برداری توسط اصناف مربوطه است و دهها هزار نفر در شهرک فوق مشغول به کار می باشند. برخی از شرکت‌ها و صنایع منطقه چهار دانگه عبارت‌اند از: خودروسازی (ایران‌خودرو دیزل)، شرکت لوله و پروفیل (سدید)، شرکت کیان‌تایر، شرکت لوله و ماشین‌سازی، شرکت بوتان، ماشین آلات، ابزار و محصولات فلزی نساجی و پوشاک، ترابری، انبارداری، تعمیر وسایل نقلیه و عمده‌فروشی، سینجر گاز، رب ستایش، شهرک صنعتی شهر چهاردانگه.

تبلیغات بیلبورد در شهرک صنعتی چهاردانگه

مدتی است شهرداری چهاردانگه طرح یکپارچه و هماهنگ تبلیغات محیطی را با ایده درآمد زایی برای شهرداری چهاردانگه ارائه کرده است و به دنبال آن صاحبین برند و کالاهای صنعتی، تبلیغات بیلبورد در شهرک صنعتی را به مجریان تبلیغاتی در چهاردانگه واگذاری نموده اند و این مهم باعث رونق در فروش محصولات و معرفی به مشتریان در سطح گسترده شده است.

تبلیغات در شهرک صنعتی چهاردانگه از آخرین تکنولوژی روز ایران برخوردار است و سازه های تبلیغاتی در چهاردانگه با شرایط محیطی – وزش بادهای فصلی و تغییرات دما و فرهنگ منطقه ساز گار می باشند.
به دلیل اینکه چهاردانگه در حد فاصل بزرگراه تهران – ساوه و بزرگراه تهران – قم قرار گرفته است وجود تابلوهای تبلیغاتی پل عابر پیاده در بزرگراه های منتهی به چهاردانگه موقعیت مناسبی را برای معرفی کالاها و محصولات فراهم آورده است و بدین جهت تبلیغات بیلبورد در شهرک صنعتی چهاردانگه تاثیر زیادی در جلب توجه مشتریان دارد.

شما می توانید برای نحوه اجاره بیلبورد در شهرک صنعتی چهاردانگه و جهت اطلاع از نحوه واگذاری بیلبوردهای شهرک صنعتی چهاردانگه با شماره ۰۹۱۲۸۷۰۰۵۵۶ واحد فروش رسانه و مجری تبلیغات در چهاردانگه در ارتباط باشید.

 

بیشتر بخوانید

تبلیغات در شهرک صنعتی توس

تبلیغات در شهرک صنعتی توس

موقعیت شهرک صنعتی توس

شهرک صنعتی توس در سه راهی اتصال با همسایگان شرقی کشور قرار دارد که از این نظر می تواند یک نقطه اتصال دائمی صنعت با صادرات گستر ده با این کشور باشد
شهرک صنعتی توس در شمال غرب مشهد قرارداردوبا توجه به استعلام به عمل آمده از اداره راه و ترابری در فاصله ۳۲٫۵ کیلومتری از مرکز شهر مشهد (حرم مطهر) قراردارد که این مهم میتواند امتیازاتی را برای واحدهای صنعتی داشته باشد.
شهرک صنعتی توس در مسیر شاهراههای ارتباطی ( بزرگراه مشهد- قوچان و بزرگراه امام علی و بلوار وکیل آباد و جاده شاندیز) شهر مقدس مشهد قرار دارد که این امر موجب دسترسی سریع تر و بهتر صنعتگران و مراجعه کنندگان به شهرک صنعتی توس می شود.

شهرک صنعتی توس در مسیر دسترسی به مکانهای توریستی مشهد ،ورزشگاه ثامن، نیروگاه توس و همچنین در مجاورت جاده اتصالی بین شهر شاندیز و مشهد قراردارد که می تواند فرصتهای زیادی را برای صنعتگران مستقر در این مکان را فراهم آورد. همچنین در مجاورت پارک علم و فن آوری صنایع غذایی و بیو تکنولوژی شمال شرق و پارک علم و فن آوری قراردارد.

تابلوهای تبلیغاتی شهرک صنعتی توس مشهد

شهرک صنعتی توس یکی از شهرک های مهم صنعتی در کشور ایران واقع در شمال غرب مشهد مقدس است که صدها واحد تولیدی در آن به فعالیت مشغول هستند هم اکنون صدها شرکت صنعتی فعال و درحال راه اندازی با فعالیتهای گسترده در زمینه های صنعتی ، قطعات خودرو ، لبنیات ، مواد غذایی ، برق و مصالح ساختمانی و …در این مکان وجود دارد.
تبلیغات در شهرک صنعتی توس مشهد روزانه در معرض دید ده ها هزار نفر از پرسنل شرکتهای شهرک صنعتی و صاحبان مشاغل و تجار بزرگ می باشند که این خود فرصت بسیار بزرگ برای تبلیغات محیطی تاثیر گذار خدمات، کالا ها و … می باشد.

به دلیل اینکه بیلبوردهای تبلیغاتی شهرک صنعتی توس بطور پیوسته در معرض دید قرار دارد، به نوعی حضور دائمی شرکت ها در بازار تضمین کننده معرفی هر چه بهتر برند در بین افراد است و در طول زمان باعث شناخت بیشتر مشتری و پای بندی او به محصولات و یا کالاهای تبلیغ شده می شود. ودر نتیجه تابلوهای تبلیغاتی شهرک صنعتی توس مشهد باعث می شوند که دامنه پخش محصولات در بازار گسترش یابد.

شما می توانید برای دریافت آخرین نرخ اجاره بیلبورد های شهرک صنعتی توس با شماره ۰۹۱۲۸۷۰۰۵۵۶ واحد فروش رسانه و مجری تبلیغاتی شهرک صنعتی توس مشهد در تماس باشید.

 

بیشتر بخوانید

اجاره بیلبوردهای نمایشگاه بین المللی تهران

اجاره بیلبوردهای نمایشگاه بین المللی تهران

تبلیغات در نمایشگاه بین المللی تهران

نمایشگاه‌هاى بین‌المللى پل ارتباطى بین بازرگانان، کارشناسان صنعت ‌گران و محققین کشورهاى گوناگون مى‌باشند. نمایشگاه‌هاى بین‌المللى تنها براى نمایش کالاها و انجام مذاکرات تجارى پیرامون آنها برگزار نمى‌شوند، بلکه اطلاعات گوناگون در زمینه قیمت‌هاى رقابتى در سطح جهانی، آخرین استانداردهاى کیفی، آخرین پیشرفت‌هاى صنعتی، دستاوردهاى پژوهش علمى و ایده‌هاى اقتصادى – تکنولوژى نیز در خلال برگزارى نمایشگاه‌ها مورد تبادل قرار مى‌گیرند.

انتخاب مناسب نوع رسانه تبلیغاتی برای انجام تبلیغات محیطی در نمایشگاه بین المللی تهران توسط صاحبان کالا یک فاکتور اساسی برای انتخاب شدن نزد مخاطب است. بدین لحاظ که نمایشگاه بین المللی تهران جز بزرگترین نمایشگاه های داخلی است و دارای سه درِ ورودی است که دو درِ جنوبی و جنوب‌غربی از سمت خیابان سئول است و درِ شمالی نیز از بزرگراه چمران می‌باشد. محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران، واقع در شمال تهران، حوالی منطقهٔ جنوب‌شرقی دانشگاه شهید بهشتی است.

بیلبورد گویا ترین، موثرترین و پر استفاده ترین نوع سازه تبلیغاتی می باشد و در مکانی مانند نمایشگاه با توجه به حرکت آرام مخاطب ما بین فضای نمایشگاهی برای دیده شدن یک رسانه تبلیغاتی مهم به حساب می آید.
شرکت هایی که در نمایشگاه قصد حضور متمایز و متفاوت را دارند و به بهره برداری هر چه بیشتر می اندیشند می توانند با انتخاب پیام ها، آمار، جملات تکان دهنده، تصاویر اثرگذار و درج اسم و آرم در اندازه های متعارف و نامتعارف و طرح های هدفمند، گوی سبقت را از رقبا ربوده، مخاطبین و بازدیدکنندگان را تحت تاثیر قرار داده و به سمت غرفه خود جذب کنند.

برای اجاره بیلبوردهای نمایشگاه بین المللی تهران شما می بایست ماه ها قبل توسط کارشناسان تبلیغات خبره و مجریان تبلیغات محیطی ذیصلاح برنامه ریزی های لازم را انجام دهید و مکان های مناسب در نمایشگاه و خیابان های منتهی و مسیرهای منتهی به نمایشگاه بین المللی تهران را مورد بازرسی قرار داده و از چند ماه قبل از برگزاری نمایشگاه نسب به عقد قراردادهای لازم اقدام نمایید تا بتوانید مناسب ترین فضاهای تبلیغاتی نمایشگاه بین المللی تهران را انتخاب و بهترین بهره برداری تبلیغاتی مورد نیاز را کسب نماید.

اگر هدف اصلى شما فروش کالا است، بهتر است تبلیغات در نمایشگاه بین المللی تهران را امتحان کنید چرا که رسیدن به اهداف بلندمدت و نفوذ در بازارهاى جدید و همچنین یافتن نماینده تجاری، شرکت در نمایشگاه‌هاى عمومى و بین‌المللى که همه ساله در کشورهاى مختلف برگزار مى‌شود، راه متداول و خوبى برای ارتقا برند و محصولات شماست. جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره انواع اجاره بیلبوردهای نمایشگاه بین المللی تهران و نحوه جانمایی صحیح انواع تابلوهای تبلیغاتی نمایشگاه بین المللی تهران با شماره ۰۹۱۲۸۷۰۰۵۵۶ واحد فروش رسانه در ارتباط باشید.

 

بیشتر بخوانید

بیلبورد در فرودگاه

بیلبورد در فرودگاه

همزمان با سرعت تکنولوژی و ماشینی شدن و تسریع در انجام امور، سفر با هواپیما رفت و آمد به نقاط دور دست و صرفه جویی در کاهش زمان نقش بسزایی دارد.
از آنجایی که فرودگاه مکانی برای ورود مسافرین و مشایعین می باشد، وجود کسب و کارهای مرتبط با نیاز مسافرین، باعث رونق دوچندان خواهد شد و به نوعی فرودگاه را می توان ممر درآمد دانست، که در این میان اجرای تبلیغات محیطی راهی برای دست یابی به برندسازی و تجارت دنیای روز است.
در ادامه با نحوه تبلیغات در فرودگاه و یا اجاره بیلبورد در فرودگاه بیشتر آشنا خواهید شد.

آشنایی با بیلبورد در فرودگاه

محل قرارگرفتن تبلیغات در فرودگاه یکی از حائزاهمیت ترین جنبه های تبلیغاتی می باشد .فرودگاه ها به لحاظ این که یکی از پر رفت و آمدترین مکان های عمومی محسوب می شوند، تبلیغات در فرودگاه اهمیت ویژه ای می یابد چرا که علاوه بر ایجاد تنوع بصری و در آمدن از یکنواختی محیط می توانند برای معرفی یک برند به مسافرانی که از نقاط مختلف جهان در این مکان حضور پیدا می کنند صورت گیرند.

وجود بیلبوردهای تبلیغاتی به لحاظ بزرگ بودن بیشتر از سوی مخاطب مورد توجه قرار میگیرد و از طرفی جو بالای فرهنگی حاکم بر محیط فرودگاه به اعتبار برند و کالا می افزاید. بدین جهت متقاضیان زیادی درخواست انجام اجاره بیلبورد در فرودگاه را بطور گسترده دارند و تنوع فضاهای تبلیغاتی فرودگاه در این بین نقش موثری دارند.

فرودگاه‌ها موقعیت خوبی را برای هدف قرار دادن مخاطبین در اختیار شما قرار می‌دهند، از طرف دیگر دست شما در انتخاب ابزار مناسب برای تبلیغات، باز است و می‌توانید از روش‌های مختلفی پیام خود را به دید مخاطب برسانید.

در میان ابزارهای تبلیغات محیطی در فرودگاه، تبلیغات ترانزیتی در فرودگاه، در کنار تبلیغات در تلویزیون‌های تبلیغاتی را می‌توان از محبوب‌ترین روش‌های تبلیغات در فرودگاه دانست.

در مجموع باید گفت اگر کالا و خدمات لوکس و درجه یک را در اختیار مشتری قرار می‌دهید و به فکر جذب مشتری بیش‌تری هستید، تبلیغ در فرودگاه از آن مواردی است که می‌تواند به تجارت شما رونق بیشتری ببخشد.

بیلبوردهای فرودگاهی در مکان های مختلفی از فرودگاه نصب و اجرا می شوند که مهمترین آنها عبارتند از:

 • بیلبوردهای فرودگاهی فضای باز(فضای بیرون فرودگاه)
 • بیلبوردهای فرودگاهی فضای بسته ( فضای داخل سالن های فرودگاه)
 • بیلبوردهای فرودگاهی فضای پارکینگ
 • خیابان های منتهی به سمت فرودگاه

مهمترین فرودگاه های کشور

اجاره بیلبورد در فرودگاه های بزرگ و پر رفت آمد جمعیتی ، تاثیر ویژه تری می تواند بر فروش کالا و محصولات داشته باشد. مهمترین فرودگاه های کشور به شرح ذیل می باشند:

 • فرودگاه مهرآباد تهران
 • فرودگاه امام خمینی تهران
 • فرودگاه بین‌المللی اصفهان
 • فرودگاه بین‌المللی شیراز
 • فرودگاه بین‌المللی بندرعباس
 • فرودگاه بین‌المللی زاهدان
 • فرودگاه بین‌المللی تبریز
 • فرودگاه بین المللی مشهد
 • فرودگاه بین المللی کیش
 • فرودگاه بین المللی قشم

لازمه اجرای تبلیغات در فرودگاه شناسایی مجری تبلیغات فرودگاهی مجرب و با تجربه ای است که با شناساندن بهترین نقاط و جانمایی مرتبط تابلو تبلیغاتی در فرودگاه به جذب هر چه بهتر مشتری منجر شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت ها ی بیلبورد در فرودگاه و مشاوره رایگان تبلیغات در فرودگاه با شماره ۰۹۱۲۸۷۰۰۵۵۶ تماس حاصل نمایید.

نمونه ای از تصاویر تابلوهای تبلیغاتی در فرودگاه

بیشتر بخوانید

اجاره بیلبورد در جاده سیرجان بندرعباس

اجاره بیلبورد در جاده سیرجان بندرعباس

موقعیت تبلیغات در جاده سیرجان بندرعباس

فاصله سیرجان در استان کرمان تا بندر عباس در استان هرمزگان حدود ۳۰۷ کیلومتر است. این جاده پرترافیک ترین محور ارتباطی کشور است از خودروهای سنگین و بارهای ترافیکی تا خودروهای سبک محکوم به تردد در این محور هستند .

به دلیل وجود بندرهای شهید رجایی و باهنر، بیش از۶۰ درصد از کالاهای وارداتی و صادراتی دریایی کشور از همین محور صورت می گیرد ولی درحد یک جاده معمولی است که عنوان بزرگراه را به خود یدک می کشد، بدین لحاظ اجرای تبلیغات در جاده سیرجان به بندرعباس موقعیت ویژه ای را برای معرفی انواع برندها و محصولات را از آن خود کرده است.

گفته شده روزانه حدود ۱۵ هزار وسیله نقلیه سنگین و در مجموع معادل ۴۵ هزار دستگاه خودروی سواری در این محورکه به عنوان شاهرگ حیاتی و اقتصادی کشورمی باشد ، تردد می کنند که همین امر توجه بسیار از مجریان تبلیغاتی و صاحبین برند را برای اجاره بیلبورد در جاده سیرجان بندرعباس جلب نموده است و همچنین منطقه ویژه اقتصادی سیرجان در سه کیلومتری شمال غرب شهر تاریخی سیرجان ، در مجاورت جاده ترانزیتی و راه آهن سراسری سیرجان – بندرعباس و فرودگاه سیرجان واقع شده که با داشتن سیصد کیلومتر فاصله تا بندرعباس، به عنوان شهر سایه بزرگترین بندر تجاری ایران “‌بندرعباس” عمل می کن. و این مهم موجب رفت و آمد متخصصین، کارشناسان، دانشجویان و … در مسیر سیرجان به بندرعباس می باشد که در واقع اجاره بیلبورد در جاده سیرجان به بندرعباس یک جایگاه ارزشمند برای حضور برندهایی است که قصد معرفی خود را دارند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه اجاره بیلبورد تبلیغاتی در جاده سیرجان به بندرعباس و تبلیغات در جاده سیرجان بندرعباس با شماره ۰۹۱۲۸۷۰۰۵۵۶ واحد فروش رسانه در ارتباط باشید و از مشاوره رایگان ما بهرمند شوید.

بیشتر بخوانید

بیلبوردهای مسیر ورودی جاده ساری

بیلبوردهای مسیر ورودی جاده ساری

تبلیغات در جاده ساری

ساری، مرکز استان مازندران است که مهم ترین منطقه‌ی استان به شمار آمده و یکی از جذاب‌ترین و زیباترین مناطق شمالی کشور ایران محسوب می‌شود. این شهر از لحاظ جاذبه های گردشگری و جذب توریست رتبه یک را در ایران دارا است و به طبع جذب گردشگرها به این نقطه می تواند در رشد تبلیغات محیطی در ساری اثر بخش باشد.

تبلیغات محیطی در ورودی شهر ساری از جمله فضاهای مطلوب برای اجاره تابلو تبلیغاتی می باشد که به لحاظ اثر بخشی بسیار مورد توجه است و به خصوص اجاره بیلبورد در ورودی شهر ساری در ایام تعطیلات تابستان و عید نوروز بیشترین بازدهی را دارد و به این دلیل که بازدید کنندگان و گردشگران زیادی را به جهت موقعیت آب و هوایی جذب می کند.

 اجاره بیلبوردهای مسیر ورودی جاده ساری

برای اجاره تابلوهای تبلیغاتی در جاده ساری عموما ورودی شهر موقعیت مناسبی برای اجرای تبلیغات محیطی دارند به این دلیل که مسافران در ورودی هر شهر دقت نظر کامل را برای بازدید از شهر دارند و این نکته بسیار حائذ اهمیت است که به لحاظ اثر بخشی تبلیغات محیطی بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

ساری مرکز استان مازندران است و مهمترین منطقه استان که تبلیغات در جاده های ورودی شهر ساری از موقعیت های استراتژی بشمار می آید. ازجمله مهمترین ورودی های شهر ساری برای انجام اجاره بیلبورد تبلیغاتی به شرح ذیل می باشد :

 • ورودی از شمال به دریای مازندران
 • ورودی از مشرق به شهرستان نکا
 • ورودی از جنوب به استان سمنان
 • ورودی از مغرب به شهرستان جویبار، قائم شهر و سواد کوه

جهت رزرو و اجاره بیلبوردهای تبلیغاتی در جاده ساری با شماره ۰۹۱۲۸۷۰۰۵۵۶ مجری تبلیغاتی در جاده ساری تماس حاصل نمایید و از مشاوره رایگان بهرمند شوید.

بیشتر بخوانید

بیلبوردهای تله کابین رامسر

بیلبوردهای تله کابین رامسر

موقعیت جغرافیایی تله کابین رامسر

تله کابین رامسر از لحاظ جغرافیایی میان دو استان مازندران و گیلان در ۵ کیلومتری غرب رامسر قرار گرفته است از شمال در ساحل زیبای دریای خزر و از جنوب در کوهپایه های قله سماموس با ۱۲۰۰ متر ارتفاع واقع شده است. فاصله بسیار کم ارتفاعات سبز و آبی دریا از شگفتی های بدیع این منطقه است.

اجاره بیلبورد در تله کابین رامسر

برای رسیدن به تله کابین میتوان از دو مسیر رامسر-چالوس- تهران و یا لاهیجان – رشت – قزوین – تهران استفاده کرد . مسیر چالوس کمی کوتاه تر است اما مسیر لاهیجان – رشت نیز خالی از لطف نیست و خصوصا اینکه در ایام شلوغ از ترافیک سبک تری برخوردار است.

به همین جهت تبلیغات در جاده های منتهی به تله کابین رامسر از اثر بخشی قابل توجه ای برخوردار می باشد و محیط جذاب و توریستی بودن این جاده موجب می شود که گردشگران به بیلبوردهای تبلیغاتی در مسیر تله کابین رامسر دقت بالایی بکنند.

رزرو بیلبوردهای تبلیغاتی در تله کابین رامسر انتخاب هوشمندانه برندهایی است که به دنبال کسب شهرت در سطح گسترده هستند چرا که ازدحام جمعیت در مراکز تفریحی سبب دیده شدن چند میلیونی توسط افراد مختلف از سراسر کشور است و یا حتی توریست هایی که از اقصی نقاط جهان در آنجا حضور دارند فرصت معرفی شدن برندهای ایرانی فرهم میشود و این مهم باعث میشود که تابلوهای تبلیغاتی در تله کابین رامسر دارای ارزش ویژه و دوچندان شود.

به دلیل مشهور بودن این منطقه برای جذب گردشگران و توریست های متعدد از سراسر ایران و جهان، اجاره تابلو تبلیغاتی در تله کابین رامسر دارای موقعیت مطلوب است که باعث می شود به اعتبار برند بیش از پیش افزوده شود و بخصوص انجام تبلیغات در تله کابین رامسر در فصل ها ی تعطیلات ایام تابستان و عید نوروز و سایر تعطیلات رسمی کشور که مردم قصد مسافرت دارند به این ناحیه را دارند بیلبوردهای تله کابین رامسر بازدهی مطلوبی دارد.

برای اجاره بیلبورد در تله کابین رامسر و تابلوهای قابل واگذاری در ورودی های منتهی به رامسر با شماره ۰۹۱۲۸۷۰۰۵۵۶ مجری تبلیغاتی تله کابین رامسر تماس حاصل نمایید.

تصاویر نمونه ای از تابلو های تبلیغاتی تله کابین رامسر

بیشتر بخوانید

تبلیغات در فرودگاه ساری

تبلیغات در فرودگاه ساری

موقعیت تبلیغات در فرودگاه ساری

فرودگاه یکی از اساسی ترین عوامل توسعه هر منطقه است و ارزش و اهمیت فرودگاه ها در دنیای امروز به حدی است که می توان فرودگاه ها را لوکوموتیو اقتصادی هر کشور توصیف کرد و وجود فرودگاه های پررونق و کارآمد را عامل رشد اقتصادی و توسعه‌ پایدار دانست.به همین دلیل تبلیغات در فرودگاه ساری نقش مهمی در اشتغال زایی، توسعه اقتصادی و فرهنگی، صادرات و واردات کالا دارد و سرمایه گذاری های کلان دارد. فرودگاه دشت ناز به عنوان بزرگترین فرودگاه شمال ایران در شهر ساری واقع شده است که بدین جهت اجاره بیلبورد در فرودگاه ساری برند را از اهمیت ویژه ای برخوردار می کند.

بی شک توسعه فرودگاه و زیرساخت های آن می تواند زمینه ورود گردشگر به استان سرسبز و دارای طبیعت بکر مازندران را از داخل و خارج کشور تسهیل کند به همین سبب اجاره تابلو تبلیغاتی در فرودگاه ساری موجب می شود تا تابلو های تبلیغاتی فرودگاه ساری توسط افراد بسیاری دیده شود و تصمیمات مهم و ارزشمندی در این زمینه رقم بخورد.

و از طرفی اجاره بیلبورد تبلیغاتی در فرودگاه ساری سبب می شود تا به اعتبار برند افزوده شود و گردشگران با قابلیت های منطقه در ساری آشنا شوند و این خود باعث فروش بیشتر محصولات می گردد.

فراهنر مشاور و مجری تبلیغات در کل فرودگاه های کشور آماده واگذاری انواع تابلوها و بیلبورد تبلیغاتی در فرودگاه ساری و سایر فرودگاه ها می باشد و همچنین می توانید جهت انجام مشاوره و اجاره تابلو تبلیغاتی با شماره ۰۹۱۲۸۷۰۰۵۵۶ مجری تبلیغات فرودگاهی ساری در ارتباط باشید.

فضاهای تبلیغاتی در فرودگاه بین المللی ساری

از جمله مهمترین فضاها برای تبلیغات در فرودگاه ساری شامل موارد ذیل می باشد:

 • سالن ترانزیت پروازهای داخلی فرودگاه بین المللی ساری
 • سالن مرکزی پروازهای بین المللی فرودگاه بین المللی ساری
 • سالن ترانزیت پروازهای خارجی فرودگاه بین المللی ساری
 • سالن ورودی پرواز های خارجی فرودگاه بین المللی ساری
 • سالن انتظار فرودگاه رو به باند پرواز فرودگاه بین المللی ساری
 • درب ورود سالن انتظار فرودگاه بین المللی ساری
 • سالن تحویل بار مسافر فرودگاه بین المللی ساری
 • سالن ورود مسافرین و بار فرودگاه بین المللی ساری
 • سالن خروجی و گذرنامه فرودگاه بین المللی ساری
 • سالن عمومی فرودگاه بین المللی ساری
 • فضای بیرونی فرودگاه بین المللی ساری
 • فضای پارکینگ فرودگاه بین المللی ساری
 • ستون داخل سالن فرودگاه بین المللی ساری
 • محوطه داخلی فرودگاه بین المللی ساری
 • سالن انتظار فرودگاه بین المللی ساری
 • ترمینال فرودگاه بین المللی ساری
 • سالن گمرک فرودگاه بین المللی ساری
 • نوار نقاله فرودگاه بین المللی ساری
 • چرخ دستی تبلیغاتی حمل کالا سالن انتظار فرودگاه ساری

نمونه ای از تصاویر تابلوهای تبلیغاتی فرودگاه ساری

بیشتر بخوانید

تبلیغات در رشت

تبلیغات در رشت

اجاره بیلبورد در رشت

نزدیکی شهر رشت به تهران و همچنین طبیعت زیبای این شهر و بازدید گردشگران درچهار فصل سال از آن موجب شده است موقعیت خوبی برای اجاره بیلبورد در رشت فراهم گردد و این شهر از فرصت های مناسب برای حضور برندها ، کارخانجات تولیدی، بانک ها و موسسات مالی و اعتباری برای اجرای کمپین های تبلیغات محیطی بهره مند گردد . لذا بیش از ۴۰۰۰ متر فضای تبلیغات محیطی برای اجاره بیلبورد در رشت وجود دارد.

فضاهای داخلی شهر رشت موقعیت های مناسب برای تبلیغات محیطی و اجرای کمپین های تبلیغاتی را دارند و اکثر صاحبان برند بیشتر در مناطق مهم شهر رشت که در تیر رس گردشگران و شهروندان رشت می باشد مایل به اجاره بیلبورد هستند. همچنین وجود شهرک‌ها و نواحی صنعتی در نقاط مختلف استان گیلان باعث رشد چشمگیر صنعت تبلیغات محیطی در رشت گردیده است. از جمله مزیت های دیگر برای استقبال برندها جهت اجاره بیلبورد در رشت، برخورداری از شبکه‌های وسیع حمل‌ونقل جاده‌ای، فرودگاه بین‌المللی رشت و بنادر انزلی و آستارا و وجود بازارچه مرزی مشترک با کشور آذربایجان سالانه مسافران زیادی را پذیرا می باشد و  از طرفی تابلوهای تبلیغاتی در رشت می توانند مشتریان زیادی را مجذوب خود نماید و در نتیجه فروش تاثیر بسزایی به جای خواهد ماند.

مناسب ترین مکان برای اجاره بیلبورد در رشت منطقه گلسار می باشد که جزء مناطق بالای شهر و مهم برای انجام تبلیغات در رشت محسوب می شود و از لحاظ جمعیتی پتانسیلی برابر با دیگر نقاط شهر دارد و اکثر صاحبان کالا یا برند در این منطقه تمایل به اجاره تابلو تبلیغاتی در رشت دارند و همچنین ورودی رشت از سمت جاده تهران هم از موقعیت برتری برخوردار است و دیگر نقاط مهم آن پمپ بنزین و برخی نقاط شناخته شده در شهر می باشد.

تعرفه تبلیغات در رشت

در هر شهری بر اساس پارامترهای مختلفی که وجود دارد مانند موقعیت و مکان و جمعیت ، تابلوهای تبلیغاتی قیمت گذاری می شود، از همین رو صاحبان رسانه در گذشته قیمت مناسبی را برای صاحبان کالا واگذارمی کردند اما رقابت های بی مورد برخی از صاحبان رسانه در رشت منجر به بالا رفتن قیمت پایه مزایده شده است.

تبلیغات محیطی در رشت به دلیل بی تدبیری ها و رقابت هایی که بدون برنامه ریزی و مدیریت اجرا و پایه ریزی می شود ، متاسفانه شاهد آن هستیم که قیمت اجاره بیلبورد در شهرهای کشور به صورت نجومی بالا رفته است. بطور مثال چندی پیش در مشهد بر سر همین رقابت های معروف یکی از شرکت ها مزایده ای سنگین را پذیرفته و نتوانسته بر تعهدات خود عمل کند و متحمل بدیهی سنگینی شده که شهرداری برای باز پس گرفتن تابلوهای خود اقدام کرده است و اموالی که برای ضمانت نزد شهرداری سپرده شده به مصادره در آمده است.

اخیرا شهرداری رشت قیمت تابلوهای تبلیغاتی رشت را برای صاحبان رسانه از طریق برگزاری مزایده افزایش داده است و همین امر موجب شده که قیمت اجاره بیلبورد در رشت بصورت یکدفعه افزایش پیدا کند و در واقع فضای رقابتی در رشت به نوعی مرده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه واگذاری بیلبوردهای تبلیغاتی رشت، با شماره تماس ۰۹۱۲۸۷۰۰۵۵۶ واحد فروش رسانه و مجری تبلیغاتی در رشت در ارتباط باشید.

نمونه ای از تصاویر تابلوهای تبلیغاتی رشت

بیشتر بخوانید

۱۱

اجاره بیلبورد در تله کابین نمک آبرود

اجاره بیلبورد در تله کابین نمک آبرود

یکی از بخش های مهم توریستی نمک آبرود تله کابین نمک آبرود است. این تله کابین که در جنوب شرقی شهرک نمک آبرود واقع شده است، امکان صعود به بالای قله زیبای مدون را فراهم می‌کند.متوسط جابجایی مسافرین در طول سال با توجه به موقعیت جغرافیایی و اقلیمی منطقه و همچنین ایام تعطیل سال متفاوت بوده بطوری که در ایام غیر تعطیل بین ۷۰۰ الی ۱۰۰۰ (نفر در روز) و در ایام تعطیل بین ۲۵۰۰ الی ۳۵۰۰ (نفر در روز) متغیر است.

تله کابین نمک آبرود در نوع خود در بین شرکتهای دیگر داخلی و خارجی به لحاظ نگهداری و سرویس دهی موجود مورد توجه قرار گرفته بطوریکه امنیت مسافران در اولویت کار قرار گرفته است.خطوط تله کابین نمک‌آبرود جهت امنیت بیشتر، هر روز بازبینی شده و کلیه تعمیرات و یا تعویض قطعات بصورت روزانه و یا سالانه (تعویض چرخهای دکل , لاستیکهای دکل , بلبرینگها و … ) انجام می شود و به سبب همین ویژگی در بین گردشگران متمایز گردیده است.

به سبب ویژگی جالب توجه و فراوان در تله کابین نمک آبرود و بازدید میلیون ها مسافر در سال اجرای تبلیغات محیطی در تله کابین نمک آبرود به منظور توسعه برند و فروش بیشتر خدمات و کالاها بسیار حائذ اهمیت می باشد. اجاره تابلو تبلیغاتی در تله کابین نمک آبرود یک موقعیت استثنایی به خصوص در ایام تعطیلات و اعیاد و مناسبت ها در سال می باشد که بیشتر گردشگران به این ناحیه جذب می شوند و موقعیت این منطقه به گونه ایست که اجاره بیلبورد تبلیغاتی در تله کابین نمک آبرود به اعتبار برند و کالا و محصولات می افزاید.

اصلی ترین ورودی ها به تله کابین نمک آبرود

نمک‌آبرود شهرکی گردشگری و ویلایی است در استان مازندران ایران، این شهرک دارای دو خط تله‌کابینی به نام تله‌کابین نمک‌آبرود است،شهرک نمک آبرود بین راه چالوس به تنکابن در ۱۲ کیلومتری چالوس قرار دارد.شهرک توریستی نمک آبرود که در دوازده کیلومتری غرب چالوس در استان مازندران واقع شده و از شمال به دریای خزر و از جنوب به ارتفاعات مدوبن، از ارتفاعات سلسله جبال البرز مشرف است.

در صورتی که قصد تبلیغات در جاده نمک آبرود و یا اجاره بیلبورد در مسیر ورودی تله کابین نمک آبرود را دارید با شماره ۰۹۱۲۸۷۰۰۵۵۶ تماس حاصل فرمایید تا از تعرفه بیلبوردهای تبلیغاتی تله کابین نمک آبرود مطلع گردید.

بیشتر بخوانید