مدیر عامل سازمان زیباسازی شهرداری رشت

بهره برداری از ۶۵ مینی بیلبورد در سطح شهر رشت

مدیر عامل سازمان زیباسازی شهرداری رشت اعلام کرد : تعداد ۶۵ مینی بیلبورد در سطح شهر رشت با موضوع طبیعت زیبای استان گیلان به بهره برداری رسید.
به گزارش طلوع طلاییه ، محمد باقر بشر گفت : محیط شهرها ، ترکیبی از داده های بصری گوناگون است که تاثیری انکار ناپذیر بر فضای شهری و ذهنیت دیداری شهروندان دارد بر این اساس این بیلبوردهای تبلیغاتی با موضوع طبیعت زیبای استان گیلان به جای سازه های قدیمی نصب گردیدند .
وی ادامه داد : این سازمان در راستای اطلاع رسانی ۶۵ استند را در شهر رشت در اختیار دارد و با توجه به اینکه ۸ تا ۹ سال از عمر این استندها گذشته و فرسوده شده بود ، به جای این استندها مینی بیلبوردهایی در سایز ۵/۲ تا ۳ متر نصب کرده ایم .
مدیر عامل سازمان زیباسازی شهرداری رشت تاکید کرد : در این مینی بیلبوردها تصاویر ثابتی از روستاها و فرهنگ و زندگی مردم این استان به تصویر کشیده شده است .
باقر بشر دانش اضافه کرد : عدم نظم و آرامش هنرمندانه در سیما و منظر شهری اختلالاتی را در هماهنگی شهروندان با محیط ایجاد می کند که در نهایت منجر به آزردگی می شود و بر این اساس این سازمان با در نظر گرفتن این مهم اقدام به طراحی فضاهای تبلیغات محیطی جدید کرده است .

بیشتر بخوانید

مزایده

مزایده نصب تابلوهای تبلیغاتی در شهر پیشوا

مزایده گزار: شهرداری پیشوا
 تاریخ: ۱۳۹۴/۱۲/۰۲
شماره آگهی : نوبت اول
آدرس :  تهران ، -

شرح آگهی

آگهی مزایده عمومی نوبت اول
شهرداری پیشوا در نظر دارد به منظور ساماندهی تبلیغات محیطی شهری ، نصب تابلوهای تبلیغاتی در سطح شهر را به مدت دو سال به شرکت ها یا پیمانکاران واجد شرایط واگذار نماید ، لذا از متقاضیان دعوت به عمل می آید به مدت ده روز پس از انتشار آگهی نوبت دوم جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت فرم شرایط شرکت در مزایده و ارایه قیمت به واحد مالی شهرداری مراجعه نمایند . تلفن تماس : ۳۶۷۲۱۸۰۲-۰۲۱
یعقوبی

بیشتر بخوانید

جمع آوری تابلوهای غیر مجاز استان مازندران

جمع آوری تابلوهای غیر مجاز حاشیه جاده های مازندران

سرپرست اداره بازرگانی و سرمایه‌گذاری حمل و نقل و پایانه های استان مازندران از جمع آوری ۸ هزار تابلوی تبلیغاتی غیرمجاز در حاشیه جاده های استان مازندران خبر داد .
به گزارش طلوع طلاییه ، ابوالفضل صفری با اعلام این خبر افزود : از ابتدای امسال تاکنون اخطار به بیش از ۳ هزار صاحب تابلوی غیر مجاز در سطح محورهای استان، جمع آوری بیش از ۵ هزار تابلوی غیر مجاز، فرهنگ سازی اخذ مجوز و رعایت ضوابط قانونی انجام شده است .
وی خاطر نشان کرد : مطابق قانون ایمنی راه‌ها ،نصب هرگونه تابلوی تبلیغاتی و اختصاصی در حریم راه های کشور صرفا با مجوز سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای و در استان ها با مجوز اداره کل حمل و نقل و پایانه ها انجام می گیرد . اما گاهی مشاهده می ‌شود که برخی اشخاص حقیقی و حقوقی به دلیل نا آگاهی از قوانین و مقررات، به صورت خودسرانه اقدام به نصب تابلوهای تبلیغاتی و اختصاصی در حاشیه راه ها می کنند که این اقدام آنها، باعث دیده نشدن تابلوهای راهنمایی و رانندگی توسط رانندگان شده و در نتیجه با بروز اختلال در تردد ایمن وسایل نقلیه، منجر به سوانح رانندگی خواهد شد .
این سرپرست اظهار داشت : متقاضیان نصب تابلوهای تبلیغاتی و اطلاع رسانی حاشیه راه ها می توانند با مراجعه به اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان و آگاهی از اصول مکان یابی و معیارهای فنی و رعایت قوانین و مقررات ایمنی عبور و مرور و ترافیک، ضمن نصب تابلو با اخذ مجوز به ارتقای ایمنی تردد کمک کنند در غیر این صورت تابلوهای منصوبه به عنوان تابلوهای غیر مجاز شناخته شده و طبق قوانین و مقررات نسبت به قلع و قمع و جمع آوری آنها اقدام خواهد شد .

بیشتر بخوانید

شهرداری سرعین

مزایده اجاره تابلو بیلبورد و لایت باکس در سرعین

مزایده گزار: شهرداری سرعین
 تاریخ: ۱۳۹۴/۱۱/۰۶
شماره آگهی : نوبت اول ، شماره ۹۴/۱۸۷۲۳
آدرس :  اردبیل ، -

شرح آگهی

آگهی مزایده شماره ۹۴/۱۸۷۲۳ ۹۴٫۹٫۲۲ نوبت اول
به استناد بند ۹ مجوز شماره ۱۳۶ و بند ۳ مجوز شماره ۱۵۹ شورای اسلامی شهر سرعین شهرداری سرعین در نظر دارد محل های زیر را جهت نصب تابلو بیلبورد و صلیبی و لایت باکس تبلیغاتی را به شرکت های واجد شرایط دارای مجوز فعالیت از طریق آگهی مزایده واگذار نماید . از کلیه واجدین شرایط دعوت می شود پیشنهاد خود را حداکثر ده روز پس از انتشار در روزنامه های رسمی و محلی طی سه فقره پاکت با شرایط ذیل تنظیم و به دبیرخانه شهرداری تحویل و رسید دریافت نمایند .
۱- تضمین شرکت در مزایده به ۱۰ درصد قیمت پایه را به عنوان سپرده نقدا به حساب ۳۱۰۰۰۰۲۵۳۷۰۰۶ شهرداری نزد بانک ملی شعبه سرعین واریز و یا ضمانتنامه بانکی به همان مبلغ ارائه نمایند .
۲- پیشنهاد قیمت خود را در پاکت سربسته به دبیرخانه شهرداری تحویل و رسید دریافت دارند .
۳- تصویر اسناد حقوقی شامل اساسنامه و آگهی روزنامه و یا مجوز فعالیت از مراجع ذیصلاح
تبصره : کلیه مدارک بند ۱ و ۲ و ۳ در یک پاکت بزرگ قرارداد و لاک و مهر نموده و به دبیرخانه تحویل گردد .
تبصره ۱ : مبلغ پیشنهاد باید به عدد و حروف بدون قلم خوردگی و لاک زدگی به صورت خوانا و واضح نوشته شود که به پیشنهادات مخدوش ترتیب اثر داده نخواهد شد و قیمت اعلامی برای یک عدد تابلو به صورت پایه می باشد .
۴- برنده مزایده حداکثر بمدت یک هفته از اعلام نتیجه نسبت به عقد قرارداد با شهرداری و واریز مبلغ پیشنهادی یک سوم نقدا و مابقی طی ۶ قسط مساوی تا آخر سال ۹۴ اقدام نماید و در غیر اینصورت سپرده به نفع شهرداری ضبط و شهرداری با نفرات دوم یا سوم عقد قرارداد خواهد نمود . چنانچه نامبردگان نیز حاضر به انعقاد قرارداد نشوند سپرده آنان به ترتیب ضبط خواهد شد .
۵- به تقاضاهای فاقد سپرده و مخدوش و مبهم ترتیب اثر داده نخواهد شد .
علاقمندان می توانند جهت اخذ کروکی ، بازدید و جهت کسب اطلاعات بیشتر به روابط عمومی شهرداری سرعین مراجعه فرمایند .
۶- سپرده نفرات دوم و سوم تا عقد قرارداد با نفر اول عودت داده نخواهد شد .
۷- شهرداری در رد یا قبول هریک از پیشنهادات مختار است و سایر شرایط در قرارداد منعقده درج خواهد شد .
۸- به پیشنهادهای مخدوش، مبهم و رسیده بعد از انقضای مهلت مقرر ترتیب اثر داده نخواهد شد .
۹- هزینه نشر آگهی به عهده نفر برنده مزایده خواهد بود .
۱۰- پیشنهادات رسیده پس از اتمام مهلت مقرر در روزنامه رسمی و محلی توسط کمیسیون عالی معاملات شهرداری باز و با توجه به صرفه و صلاح شهرداری برنده مزایده اعلام خواهد شد و حضور شرکت کنندگان یا نمایندگان قانونی آنها در جلسه آزاد است، ضمناً مهلت آخرین روزنامه ملاک عمل خواهد بود .
۱۱- مدت قرارداد سه سال از تاریخ اعلام برنده خواهد بود . برای سال اول مبلغ پیشنهادی و برای سال های بعد ۲۰ درصد افزایش مال الاجاره خواهد بود که وفق بند ۴ اخذ خواهد شد و بعد از سپری شدن مدت ۳ سال لمپوست بنرها به شهرداری بدون اخذ هزینه و رایگان تحویل و مالکیت تابلوها متعلق به شهرداری می باشد .
رضا زنده دل – شهردار سرعین

بیشتر بخوانید

تبلیغات محیطی شهرکرد

تبلیغات محیطی شهرکرد ساماندهی می گردد

مدیر عامل سازمان رفاهی تفریحی شهرداری شهرکرد ، اعلام کرد : مهم ترین هدف ساماندهی تابلوها و بیلبوردهای تبلیغاتی در شهرکرد ، بی هویتی در تبلیغات و نبود تناسب در زوایای دید ناظران به شمار می رود .
به گزارش طلوع طلاییه ، محمدپور دهکردی افزود : تبلیغات و فضاسازی های ضابطه مند، باعث ساماندهی منظر شهری و فراهم شدن آرامش فکری شهرنشینان می شود . به همین منظور سازمان رفاهی – تفریحی شهرداری شهرکرد، بر مبنای بند ‘ب’ ماده ۷ اساسنامه این سازمان، که هرگونه ساماندهی و زیباسازی انواع تابلوهای خدماتی مانند تابلوهای تجاری، پزشکی، صنفی و همچنین براساس تبصره ۱ از بند دوم و بند هفتم ماده ۵۵ قانون شهرداری ها و مصوبات شورای اسلامی شهر و ضوابط و مقررات فضاسازی و تبلیغات محیطی شهرکرد، اقدام به ساماندهی تبلیغات شهری می کند .
وی خاطر نشان کرد : با توجه به تأثیرگذاری انجام هرگونه تبلیغات محیطی در سیمای بصری شهر، یکی از اهداف عمده حوزه زیبا سازی شهری، ایجاد بهداشت روانی جامعه و ضرورت پیشگیری از اختلال در سیمای شهری است .
مدیر عامل سازمان رفاهی تفریحی شهرداری شهرکرد اضافه کرد : با نگاهی دقیق به سطح شهر، به دلیل ناهماهنگی پلاکاردها و تابلوهای تبلیغاتی غیرمجاز، فضای شهری نامناسبی در معرض دید شهروندان قرار گرفته است . این در حالی است که مطابق با آیین ساماندهی تابلوهای سطح شهر، به منظور جلوگیری از اغتشاش بصری و سلب حقوق شهروندان، نصب هر گونه پلاکارد و تابلوهای غیرمجاز، در حاشیه معابر اصلی و پیاده روها ممنوع است .
دهکردی اظهار داشت : به منظور اجرایی شدن ساماندهی تابلوهای تبلیغاتی شهرکرد، در مرحله نخست اطلاع رسانی کامل صورت گرفته است .
وی ادامه داد : به واحدهای دریافت کننده اطلاعیه که در مدت زمان یادشده اقدامات لازم را انجام ندهند، اخطار داده می شود .
مدیر عامل سازمان رفاهی تفریحی شهرداری شهرکرد بیان کرد : پس از آن اقدام به جمع آوری تابلوهای تبلیغاتی واحدهای بی توجه به اخطارهای قبلی،می شود .
مدیر عامل سازمان رفاهی تفریحی شهرداری شهرکرد در پایان افزود : ساماندهی تبلیغات صنفی و محیطی با توجه به وضعیت نابهنجار تابلوهای سردرب واحدهای صنفی، ضرورت دارد و زیباسازی محیط شهری و تأثیرات آرام بخش بر روح و روان شهروندان مهم ترین هدف از این اقدام به شمار می رود.

بیشتر بخوانید

تابلوهای تبلیغاتی مسیر ورودی شهر بندرعباس

تابلوهای تبلیغاتی مسیر ورودی شهر بندرعباس

در تقسیم بندی منطقه ‌ای ایران بندرعباس جزء منطقه جنوب محسوب می‌شود، درصد بسیار بالایی از ترانزیت کالا از طریق بنادر شهید رجایی و باهنر صورت می‌گیرد، فاصله بندرعباس تا تهران ۱۳۳۳ کیلومتر می‌باشد .

تابلوهای تبلیغاتی مسیر ورودی شهر بندرعباس

شهر بندرعباس به دلیل شرایط خاص خود همواره پذیرای مهمانان زیادی از نقاط مختلف کشور می‌باشد، بنابراین تابلوهای تبلیغاتی مسیر ورودی شهر بندرعباس از موقعیت استراتژی بسیار خوبی برخوردار می باشند .

مهمترین ورودی ها برای تبلیغات در جاده شهر بندرعباس :

 1. جاده ورودی از مسیر سیرجان و تهران
 2. جاده ورودی از مسیر میناب به بندرعباس
 3. جاده ورودی از مسیر بندر لنگه
 4. جاده ورودی از مسیر اسکله رجائی ورود از جاده راه آهن و اتوبان رجائی

تعرفه بیلبوردهای تبلیغاتی مسیر ورودی بندرعباس

تعرفه بیلبوردهای تبلیغاتی مسیر ورودی بندرعباس در ورودی های مختلف متفاوت است و بر اساس مزایداتی که برگزار می شود قیمت های تابلوهای مسیر ورودی شهر بندرعباس تغییر می کند و در نتیجه نمی توان قیمت تعیین شده و پایه ای را برای تبلیغات در حاشیه جاده بندرعباس اعلام نمود .

برای کسب اطلاعات بیشتر از تعرفه بیلبوردهای تبلیغاتی مسیر ورودی بندرعباس می توانید با مرجع اجاره تابلو تبلیغاتی ورودی شهر بندرعباس شماره تلفن : ۲۷۱۳ ۰۰۰ ۰۹۱۷ تماس حاصل نمایید.

بیشتر بخوانید

مزایده

مزایده واگذاری تبلیغات بر روی بدنه اتوبوس در گرگان

مزایده گزار: سازمان اتوبوسرانی شهرداری گرگان
 تاریخ: ۱۳۹۴/۱۰/۱۴
شماره آگهی : نوبت دوم
آدرس :  گلستان ، گرگان ، بلوار الغدیر ، سازمان اتوبوسرانی شهرداری گرگان

شرح آگهی

آگهی مزایده عمومی
سازمان اتوبوسرانی شهرداری گرگان در نظر دارد تبلیغات
۱ . بدنه و فضای داخلی اتوبوس ها به تعداد ۶۶ دستگاه
۲ . فضای فوقانی و شیشه های ایستگاه های اتوبوس به تعداد ۸۰ دستگاه
را در سطح شهر به مدت دو سال بر مبنای قیمت پایه کارشناسی به پیمانکاران دارای صلاحیت از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان واگذار نماید .
لذا از شرکت ها و کانون های تبلیغاتی واجد شرایط دعوت می شود از تاریخ درج آگهی تا پایان وقت اداری روز پنجشنبه مورخ ۹۴٫۱۰٫۲۴ به امور مالی سازمان به آدرس : گرگان ، بلوار غدیر سازمان اتوبوسرانی شهرداری گرگان مراجعه و با دریافت اسناد و مدارک و شرایط شرکت در مزایده و نحوه واگذاری آن اطلاع حاصل نموده و یا با شماره تلفن : ۳۲۴۲۸۲۴۴-۰۱۷ تماس حاصل فرمایند .
رمضان عباسی مدیر عامل سازمان

بیشتر بخوانید

دوازدهمین نمایشگاه بین المللی تبلیغات، بازاریابی و صنایع وابسته

دوازدهمین نمایشگاه بین المللی تبلیغات آغاز شد

دوازدهمین نمایشگاه بین المللی تبلیغات، بازاریابی و صنایع وابسته به همراه سومین نمایشگاه بین المللی خشکبار، آجیل و میوه های خشک ایران و همچنین نهمین نمایشگاه بین المللی تجهیزات فروشگاهی، کالا و خدمات ، دیروز در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران آغاز شد .
به گزارش طلوع طلاییه ، در نمایشگاه تبلیغات و بازاریابی که با مشارکت بیش از ۳۳۰ شرکت داخلی و خارجی از آلمان، ترکیه، بلژیک، امارات متحده عربی ، کره جنوبی، تایوان، هند، هنگ کنگ، سریلانکا، چین، ایتالیا و اسپانیا برپا شده ، تازه ترین روش ها و فناوری های مرتبط با بازاریابی و تبلیغات به نمایش گذاشته شده است. همچنین در نمایشگاه بین المللی خشکبار، آجیل و میوه های خشک انواع محصولات و تجهیزات مربوط به فرآوری و بسته بندی‌ های صادراتی خشکبار به نمایش گذاشته شده است.
در نهمین نمایشگاه بین المللی تجهیزات فروشگاهی، کالا و خدمات هم علاوه بر شرکت های داخلی، نمایندگانی از ترکیه، چین، کره جنوبی، جمهوری آذربایجان، تایوان، اتریش، ایتالیا، انگلیس و روسیه حضور دارند که جدیدترین کالاها و خدمات مربوط به این حوزه را ارایه کرده اند.
گفتنی است ، این نمایشگاه از ۱۲ دی آغاز گردیده و تا ۱۵ دی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران دایر می باشد .

بیشتر بخوانید

تبلیغات محیطی در فرودگاه رشت

تعرفه اجاره بیلبورد در فرودگاه بین المللی رشت

فرودگاه رشت در بلوار ولیعصر کلانشهر رشت واقع شده‌است، تأسیس فرودگاه رشت به سال ۱۳۴۷ خورشیدی باز می‌گردد. فرودگاه رشت در هفته ۳۰ پرواز خروجی و ۳۰ پرواز ورودی ثابت به ۷ مقصد داخلی دارد. در این فرودگاه زیرساخت و ظرفیت برای ۱۰۰ پرواز در روز در مسیرهای داخلی و خارجی وجود دارد.فرودگاه رشت از نظر تعداد پرواز در ۲ ماه اول ۱۳۹۴ با چهار پله سقوط و پس از فرودگاه‌های زاهدان، آبادان، ساری، کرمانشاه و ارومیه دارای رتبهٔ ۱۶ام است.
رشت تنها کلانشهری است که فرودگاهش پرواز خارجی برنامه‌ای ندارد در حالی که هواپیمایی ترکیه، هواپیمایی قطر و شرکت فلای دبی به بسیاری از شهر و فرودگاه‌های کوچکتر ایران پرواز مستقیم و منظم دارند.این فرودگاه دارای موقعیت ارتباطی ممتاز در استان گیلان، حاشیه دریای کاسپین و در مسیر کریدور شمال – جنوب (کریدور نوستراک) واقع گردیده است.

موقعیت تبلیغات در فرودگاه رشت

فرودگاه ها یکی از بخش های مهم و حساس اقتصادی و به عنوان موتور رشد و توسعه اقتصادی هر محل، منطقه و کشور خود محسوب می شوند. فرودگاه رشت یکی از عوامل تاثیر گذار در ترغیب سرمایه گذاران و گردشگران خارجی برای فعالیت های اقتصادی به شمار می آیید به همین سبب این فرودگاه موقعیت مطلوبی برای تبلیغات را دارا می باشد.

تبلیغات در فرودگاه بین المللی رشت

فرودگاه رشت امروز برای منطقه آزاد انزلی یک فرصت تلقی می شود که در بحث جذب سرمایه و افزایش گردشگر خارجی، نقش به سزایی دارد و قطعا اجاره تابلو تبلیغاتی در فرودگاه رشت از اثر بخشی ویژه ای برخوردار می باشد.
حضور شرکت های معروف در فرودگاه رشت می تواند سرمایه گذاران را برای سرمایه گذاری در رابطه با تبلیغات محیطی در فرودگاه رشت ترغیب کند که بدون شک این روند هم برای شرکت فرودگاه های کشور و هم استان گیلان ارزش افزوده خواهد داشت.
اجاره بیلبورد در فرودگاه رشت برای صاحبین برندها و محصولات مزایای ویژه ای از جمله افزایش فروش بیشتر محصولات و بالارفتن میزان سرمایه و اعتبار برند و… را به همراه دارد.
اجاره بیلبورد تبلیغاتی در فرودگاه رشت یک راه درآمد زایی غیر هوایی برای فرودگاه است که می تواند تامین کننده بسیاری از مخارج ضروری گردد.

فضاهای تبلیغاتی در فرودگاه بین المللی رشت

 • سالن خروجی و گذرنامه فرودگاه بین المللی رشت
 • سالن عمومی فرودگاه بین المللی رشت
 • فضای بیرونی فرودگاه بین المللی رشت
 • فضای پارکینگ فرودگاه بین المللی رشت
 • ستون داخل سالن فرودگاه بین المللی رشت
 • محوطه داخلی فرودگاه بین المللی رشت
 • سالن انتظار فرودگاه بین المللی رشت
 • ترمینال فرودگاه بین المللی رشت
 • سالن گمرک فرودگاه بین المللی رشت
 • سالن ترانزیت پروازهای داخلی فرودگاه بین المللی رشت
 • سالن مرکزی پروازهای بین المللی فرودگاه بین المللی رشت
 • سالن ترانزیت پروازهای خارجی فرودگاه بین المللی رشت
 • سالن ورودی پرواز های خارجی فرودگاه بین المللی رشت
 • سالن انتظار فرودگاه رو به باند پرواز فرودگاه بین المللی رشت
 • درب ورود سالن انتظار فرودگاه بین المللی رشت
 • سالن تحویل بار مسافر فرودگاه بین المللی رشت
 • سالن ورود مسافرین و بار فرودگاه بین المللی رشت

تصاویر این تابلوهای تبلیغاتی را مشاهده نمایید :

بیشتر بخوانید

مزایده

مزایده اجاره سازه های تبلیغاتی در سبزوار

مزایده گزار: سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری سبزوار
 تاریخ: ۱۳۹۴/۱۰/۰۶
شماره آگهی : نوبت اول
آدرس :  خراسان رضوی ، سبزوار – بلوار پاسداران – ضلع شمالی پارک شهربازی (بوستان لاله )

شرح آگهی

آگهی مزایده نوبت اول
سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری سبزوار در نظر دارد تعدادی از سازه های تبلیغاتی خود را از طریق مزایده کتبی برای مدت یک سال به اجاره واگذار نماید .
۱- ده عدد لایت باکس تبلیغاتی بلوار کشاورز به پیشنهاد قیمت ماهانه ۳٫۶۰۰٫۰۰۰ ریال
۲- پانزده عدد لمپوست بنر تبلیغاتی بلوار کشاورز به پیشنهاد قیمت ماهانه ۸٫۴۳۷٫۵۰۰ ریال
۳- پانزده عدد استند تبلیغاتی بلوار ناوی به پیشنهاد قیمت ماهانه ۷٫۲۰۰٫۰۰۰ ریال
۴- سه عدد بیلبورد واقع در میدان ۲۲ بهمن ابتدای خیابان بیهق – جلو بانک صادرات و جلو اداره پست
مجموعا به پیشنهاد قیمت ماهانه ۳۹٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال
لذا متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت اسناد شرکت در مزایده به سازمان واقع در سبزوار – بلوار پاسداران -ضلع شمالی پارک شهربازی (بوستان لاله ) مراجعه نمایند .
آخرین فرصت جهت ارائه پیشنهاد پایان وقت اداری روز چهارشنبه مورخه ۹۴٫۱۰٫۲۳ و زمان بازگشایی پیشنهادها ساعت ده صبح روز پنجشنبه مورخ ۹۴٫۱۰٫۲۴ در محل سازمان پارک ها و فضای سبز برگزار می گردد .
حسین بیدی – مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز

بیشتر بخوانید